Gorzów,

Baner

Baner
Fontanny

czwartek, 12 stycznia 2017

Serdecznie zapraszamy na marsz patriotów!

2017-01-12
Serdecznie zapraszamy na marsz patriotów!

Urząd miasta i burmistrz Żagania Daniel Marchewka zapraszają wszystkich Mieszkańców polskich miast i miasteczek na marsz patriotów „NIE dla wojsk USA w Polsce!”, który odbędzie się w Żaganiu 14 stycznia o 12.00 obok budynku Urzędu Miasta (ul. Szprotawska 4).

14 stycznia Polska na życzenie rządu PiS utraci resztki suwerenności. Wojska amerykańskie podbiły Rzeczpospolitą bez wystrzału, wystarczyła zdrada elit. Antoni Macierewicz, Witold Waszczykowski, a przede wszystkim Jarosław Kaczyński - to oni ściągnęli tu nowych Krzyżaków!
Dlatego przemaszerujemy od Urzędu Miasta do miejsca pracy amerykańskich okupantów w Żaganiu (11 Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej) i głośno wyrazimy swój sprzeciw wobec handlowania naszą niepodległością.
Przemarsz ma charakter otwarty i zapraszamy wszystkich, którzy sprzeciwiają się wystawianiu Polski na atak wbrew naszym narodowym interesom. Każda organizacja jest mile widziana. Istnieje też możliwość zabrania głosu oraz wystawienia własnych transparentów po uprzednim.
Naród Polski nie może stać bezczynnie i milcząco przyzwalać na podobne zdrady elit.
Informujemy, że manifestacja jest legalna i zarejestrowana!
Organizacje chętne do wzięcia udziału i np. zabrania głosu zapraszamy do kontaktu przez nasz tel. 68 477 10 40, 477 10 32, fax: 68 477 10 17.
Pozdrawiamy i do zobaczenia!

- foto-burmistrz1.jpg

Wojciech Zimmerman
--   Wiadomość wysłana ze strony http://www.slonsk.pl  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz